6X TAK DLA LAPTOPÓW HP DO PRACY HYBRYDOWEJ!

Laptopy HP – pracuj gdzie chcesz.

Eleganckie, wydajne laptopy do nowoczesnej pracy. Dzięki innowacyjnym funkcjom w przyszłości będziesz pracować jeszcze bardziej elastycznie.

6x TAK dla komfortu pracy

Świat nowej pracy jest bardziej mobilny, bardziej zmienny, bardziej połączony do Internetu. Dlatego laptopy HP oferują rozwiązania spełniające sześć istotnych warunków, które umożliwiają lepszą pracę w każdej sytuacji, zarówno indywidualnie oraz jako zespół.

Laptopy HP EliteBook to solidne wsparcie dla Twojej firmy.

  • Produktywność i wydajność, którymi można łatwo zarządzać w hybrydowych środowiskach pracy
  • Dyskrecja i jakość połączenia zapewniona przez HP Noise Reduction Cancellation i kamera 5MP.
  • Dane chronione poprzez HP Wolf Pro Security łączą HP Sure Click Pro z HP Sure Sense Pro, zapewniając bardziej dogłębną ochronę.

Biuro jest tam, gdzie jesteś Ty.

Doskonała prezentacja nie jest dziecinnie prosta. Dom to najpiękniejsze miejsce na świecie. Po prostu nie zawsze nadaje się do prowadzenia ważnych wideokonferencji lub prezentacji. Dzięki funkcjom takim jak redukcja szumów oraz zastosowaniu sztucznej inteligencji laptopy HP pomagają jeszcze bardziej oddzielić dom od biura.

Po prostu większa prywatność. Jasne, konstrukcja laptopów HP przyciąga wzrok ciekawskich. Dlatego HP Sure View chroni poufne dane nawet w otwartej przestrzeni. Dzięki nowemu standardowi Wi-Fi 6 sieć WLAN niezawodnie utrzymuje wszystkie połączenia i pozwala pracować jeszcze szybciej i bardziej elastycznie.

Pracuj gdzie chcesz. Co to jest ultralekkie, ma 5G i żywotność baterii, o której inni mogą tylko pomarzyć? Twoje nowe biuro! Ponieważ dzięki laptopom HP pracujesz lepiej wszędzie tam, gdzie pracujesz najlepiej. Dzięki antyrefleksyjnym matrycom możesz pracować w najbardziej słoneczny dzień i cieszyć się widokiem za oknem.

Koszyk
Scroll to Top